Słomki papierowe

Słomki papierowe

Wszystkie nasze rurki papierowe wykonujemy na zamówienie klienta, oferujemy też standardy, które znajdą Państwo w naszym katalogu.
PRZEJDŹ DO KATALOGU


Nasze możliwości produkcyjne rurek papierowych to:

rodzaje - proste
- kolankowane
- zapakowane indywidualnie w papier lub folię (również kompostowalną)
- z nadrukiem
- ścięte z jednej strony
- do aplikacji do kartoników
średnice 4; 5; 6; 7; 8; 11; 12mm
długości 30- 270mm
pakowanie w opakowania zbiorcze (torby lub kartony)
w kartoniki do sprzedaży detalicznej
podstawowe kolory biały, czarny, biały w czerwone/ zielone/ niebieskie/ żółte paski, brązowe
(możliwość zamówienia innych kolorów)

Pasek

Słomki papierowe wykonane są z certyfikowanego papieru, pochodzącego z legalnych i bezpiecznych źródeł. Spełnia on wymogi standardu FSC.

Papierowe rurki do picia

Surowiec, którego używamy do produkcji papierowych rurek jest 100% celulozą. Właściwości słomki zapewnia użycie specjalnego kleju, przeznaczonego do kontaktu z żywnością oraz aż trzy warstwy wytrzymałego papieru o dużej gęstości.
Dzięki temu, nasze słomki służą Ci do czasu aż wypijesz swój napój do ostatniej kropli.
Jakość papierowej słomki do napojów jest nieporównywalnie lepsza od importowanych wyrobów, których pełen jest nasz rynek.

Papierowe słomki najlepszej jakości

Już w 2017 roku jako pierwsi w Europie rozpoczęliśmy produkcję rurek papierowych co związane było z próbą przystosowania się naszej firmy na nieuniknione zmiany prawne dotyczące ograniczenia wpływu niektórych produktów z tworzyw sztucznych na środowisko w tym również zakazu sprzedaży i dystrybucji rurek plastikowych.
Nasze rurki papierowe są wykonywane w procesie skręcania i łączenia klejem trzech warstw papieru.
Dwie warstwy wewnętrzne stanowią podstawę rurki i wpływają na jej sztywność i trwałość zaś warstwa zewnętrzna stanowi o ostatecznym wyglądzie wyrobu.

Papier przez nas wykorzystywany jest surowcem oryginalnym, czystą celulozą bez dodatków produktów recyklingu.

Papierowa słomka – ekologiczna i bezpieczna

Kolorowy papier po procesie drukowania pokrywany jest specjalną barierą, tak aby użyty tusz nie miał bezpośredniego kontaktu z żywnością , co jest wymogiem prawnym.
Wspomniana bariera jest produktem olejowym którego głównym składnikiem jest woda.
Zgodnie z deklaracją naszych dostawców, surowiec został przebadany w międzynarodowych laboratoriach i spełnia wszelkie wymogi jakościowe i bezpieczeństwa co do wymagań w obszarze kontaktu z żywnością.

Klej stosowany do łączenia papieru spełnia wymogi standardu OECD (biodegradowalność w warunkach tlenowych).
W trakcie produkcji rurek papierowych nie używamy dodatkowych plastyfikatorów ani ulepszaczy.

Papierowa rurka do picia – najlepszy wybór

Dzisiaj coraz więcej osób zwraca uwagę na to, jakimi materiałami się otacza, z jakich wyrobów korzysta na co dzień. Jeżeli Tobie i Twoim bliskim zależy na środowisku naturalnym, a Twoja firma chce uchodzić za proekologiczną, podstawowym wyborem będą papierowe słomki. Rurki z papieru spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i zapewnią przyjemność podczas picia ulubionych napojów.

Papierowe rurki do picia to wyraz troski o otaczającą nas przyrodę, ale też dowód na to, że umiesz podejmować odpowiedzialne decyzje. Cieszymy się, że po słomki papierowe naszej produkcji sięga coraz więcej osób.

Dostarczamy papierowe rurki do picia sklepom, lokalom gastronomicznym i innym. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące składania zamówień indywidualnych na papierowe słomki do napojów.

Zapraszamy do współpracy! Zapewniamy, że nasze słomki z papieru spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i będą doskonałą inwestycją. Papierowa rurka jest nie tylko ekologiczna, ale też higieniczna i estetyczna. Sprawdź!

opakowania

opakowania

Opakowania zbiorcze: 8 pudełek w opakowaniu.
Dla zamówień detalicznych: słomki pakowane w małych kartonikach.
Słomki mogą być zapakowane indywidualnie w bibułkę papierową czystą lub z nadrukiem.

Średnica (mm) Opakowanie (szt) Opakowanie zbiorcze (szt)
6 250 2000
8 160 1280