nasza oferta

Wybierz z poniższej oferty, produkty które chciałbyś zamówić

Słomka złota<br>prosta

Naciśnij aby powiększyć

Słomka złota
prosta

20 zł netto / 24.60 zł brutto

4000 szt.

|

16 (po 500 szt.) opak.

długość: 255 mm

|

średnica: 8 mm

Słomka niebieska prosta

Naciśnij aby powiększyć

Słomka niebieska prosta

45 zł netto / 55.35 zł brutto

10000 szt.

|

40 (po 250 szt.) opak.

długość: 220 mm

|

średnica: 6 mm

Słomka Shake Jumbo

Naciśnij aby powiększyć

Słomka Shake Jumbo

22.50 zł netto / 27.70 zł brutto

5000 szt.

|

10 (po 500 szt.) opak.

długość: 210 mm

|

średnica: 7 mm

formularz zamówienia

Wyślij do nas swoje zamówienie lub napisz do nas wiadomość ze specjalnym zamówieniem, które chciałbyś wycenić w naszej firmie.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą celem potwierdzenia i konsultacji zamówienia.

Twoje zamówienie:

SUMA:

Uprzejmie informuję, że:
1. Administratorem Pana/Pani danych jest firma MS-Ortis sp. z o.o., ul. Miła 13 Dziekanów leśny, 05-092 Łomianki, mail: biuro@msortis.pl
2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania ofert drogą mailową, kontaktu pomiędzy Panem/Panią a MS-Ortis sp. z o.o., na podstawie art. 6 ust 1 pkt b) RODO.Dane będą również przetwarzane celem wykonania obowiązków prawnych, w tym wystawianie faktur.Administrator przetwarza następujące dane: Imię i nazwisko, nazwa firmy, adres firmy, numer telefonu oraz adres email.
3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji zleceń, w przypadku niepodania danych nie będzie możliwe wykonanie zlecenia.
5. Dane udostępnione przez P6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą zautomatyzowane ani nie będą podlegały profilowaniu.
7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany przepisami prawa.

*pole obowiązkowe