BIO Słomnki Skontaktuj się

nasze słomki

Dużą uwagę przywiązujemy do kontroli jakości produktu, której to procedury odpowiadają wymaganiom wielkich korporacji. Firma jest permanentnie audytowana w zakresie jakości, higieny, bezpieczeństwa, ochrony środowiska i warunków socjalnych.

Pasek
różnorodność kolorów

różnorodność kolorów

Poza standardową ofertą kolorystyczną produkcji słomek oferujemy, na specjalne życzenie, kolory według próbnika RAL. Możliwe jest również bezpośrednie drukowanie reklamowego napisu na jednym z końców słomki.

długość i średnica

długość i średnica

Do dyspozycji klienta mamy słomki do napojów o średnicy od 3 do 12 mm i długości od 5 do 100 cm.

Z naszych wieloletnich doświadczeń wynika, że słomki o średnicy 5mm nadają się do napojów o małej gęstości, a właściwa grubość ścianki dla tych produktów wynosi 0,16mm (wtedy kolanko słomki dobrze się wykłada).

Słomki o średnicy 6,5mm nadają się do płynów o średniej gęstości, soków, lekkich jogurtów. Ścianka powyżej 0,16mm.

Słomki o średnicy 8mm i więcej- bardzo gęste jogurty z kawałeczkami owoców (grubość ścianki powyżej 0,18mm).

wysoka wytrzymałość

wysoka wytrzymałość

Nasze wyroby wytwarzane są z wysokiej jakości polipropylenu pierwotnego, czyli takiego, który nie został poddany procesowi recyklingu.

pakowanie

pakowanie

Słomki proste i kolankowane, papierowane są w indywidualną bibułkową osłonkę lub foliową transparentną osłonkę polipropylenową. Osłonki bibułkowe mogą zawierać dwukolorowy nadruk zaś osłonki polipropylenowe być ozdobione nadrukiem wielokolorowym.

Według zapotrzebowania klienta oferujemy torby polietylenowe, polipropylenowe, zamykane struną lub zgrzewane, kartoniki, kartony zbiorcze do pakowania słomek, itp. itd.

W naszych magazynach dostępne są stany z różnych asortymentów dotyczących słomek (dostępnych w zakładce katalogu produktów) do ilości 200mln sztuk. Na życzenie indywidualnego klienta jesteśmy w stanie zapakować i dostarczyć asortyment od 10tys. sztuk.

Cennik w wypadku zróżnicowanych, pojedynczych zamówień traktujemy indywidualnie.

Czynniki kształtujące cenę:

  • trwałość kontraktu
  • ilość produktów
  • sposób pakowania
  • wymogi specjalne (indywidualne zapotrzebowanie klienta)

nasze nowości

Słomki papierowe

Słomki papierowe są wykonane z trzech warstw ekologicznego papieru. Surowiec ten pochodzi z legalnych i bezpiecznych źródeł i spełnia wymogi standardu PEFC.

czytaj więcej

Słomki biodegradowalne - PLA

Słomki biodegradowalne wykonane są z nowoczesnego tworzywa, jakim jest PLA.
PLA, czyli polilaktyd to polimer pochodzenia naturalnego, wytwarzany z obierków po ziemniakach, ziaren kukurydzy czy trzciny cukrowej. Najprościej mówiąc jest to bioplastik. Surowiec ten jest w 100% kompostowalny. Rurkę z PLA powinno wyrzucać się do kosza z bioodpadami.
Należy pamiętać, że już po 6 miesiącach od daty produkcji, struktura produktu zmienia się i słomka zaczyna powoli degradować, co czyni ją bardziej kruchą i podatną na pękanie. Dlatego też tego typu słomki produkujemy na określone zamówienie.
Surowiec oraz barwniki spełniają wymogi normy ISO 13432, posiadają również certyfikay Vincotte „OK COMPOST” oraz „OK BIOBASED”.
Jeśli interesują Państwa słomki biodegradowalne, zapraszamy do współpracy!.

czytaj więcej