BIO Słomnki Skontaktuj się

Słomki proste do aplikatorów

długość (mm) średnica (mm) opakowanie (szt) karton (szt)
98, 118 i 155mm 3mm Rolki 10000 szt. 30000 szt.
122mm szerokość taśmy 4mm megaboxy 27000 - 30000 szt.
Słomki proste do aplikatorów
Pasek

nasze słomki

Nasze wyroby wytwarzane są z wysokiej jakości polipropylenu pierwotnego, czyli takiego który nie został poddany procesowi recyklingu. Zarówno same tworzywo jak i stosowane przez nas barwniki posiadają niezbędne międzynarodowe atesty i spełniają standardy HACCP, które zapewniają iż produkowane słomki do napojów są najwyższej jakości.

różnorodność kolorów

różnorodność kolorów

Poza standardową ofertą kolorystyczną produkcji słomek oferujemy, na specjalne życzenie, kolory według próbnika RAL. Możliwe jest również bezpośrednie drukowanie reklamowego napisu na jednym z końców słomki, jak i zapakowanie słomki w papierek z nadrukiem lub bez.

długość i średnica

długość i średnica

Do dyspozycji klienta mamy słomki do napojów o średnicy od 3 do 12 mm i długości od 5 do 100 cm.

wysoka wytrzymałość

wysoka wytrzymałość

Nasze wyroby wytwarzane są z wysokiej jakości polipropylenu pierwotnego, czyli takiego, który nie został poddany procesowi recyklingu.

pakowanie

pakowanie

Słomki proste i kolankowane, papierowane są w indywidualną bibułkową osłonkę lub foliową transparentną osłonkę polipropylenową. Osłonki bibułkowe mogą zawierać dwukolorowy nadruk zaś osłonki polipropylenowe być ozdobione nadrukiem wielokolorowym..

nasze nowości

Słomki papierowe

Słomki papierowe są wykonane z trzech warstw ekologicznego papieru. Surowiec ten pochodzi z legalnych i bezpiecznych źródeł i spełnia wymogi standardu PEFC.

czytaj więcej

Słomki biodegradowalne - PLA

Produkty biodegradowalne to najwyższy stopnień ekologiczności produktów.

Wszystkie nasze słomki biodegradowalne są wykonane z tworzyw i barwników spełniających wymogi normy ISO 13432 i posiadających certyfikat Vincotte ,,OK COMPOST’’ oraz ,,OK BIOBASED’’.

czytaj więcej