OKO-STROHHALME Kontakt mit uns

seria eco line®

Drinking straws in ECO LINE series have been created for our clients who, like us care of the natural  environment.
We implemented 4 type of ecological drinking straws to give you a choice of suitable products for you.

Pasek

eco line®straws

Drinking straws in ECO LINE series have been created for our clients who, like us care of the natural environment.

Environment friendly

Environment friendly

Our eco-products don't have significant impact for natural environment.

certyfikowane surowce

certyfikowane surowce

Produkty z serii ECO LINE wykonane są z certyfikowanych surowców  i produkowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną.

Surowce na produkty biodegradowalne spełniają europejską normę ISO 13432.

Papier na słomki papierowe pochodzi z legalnych źródeł i spełnia wymagania normy PEFC.

Ważną cechą wyrobów z rodziny ECO LINE® jest też możliwość ich recyklingu.

różnorodność kolorów

różnorodność kolorów

Poza standardową ofertą kolorystyczną produkcji słomek oferujemy, na specjalne życzenie, kolory według próbnika RAL. Możliwe jest również bezpośrednie drukowanie reklamowego napisu na jednym z końców słomki, jak i zapakowanie słomki w papierek z nadrukiem lub bez.

Ekologiczne słomki do picia ECO LINE® - krok ku lepszej przyszłości

Jako producent i dystrybutor słomek do napojów z wieloletnim doświadczeniem w branży postanowiliśmy wsłuchać się w potrzeby środowiska naturalnego i znaleźć rozwiązanie, dzięki któremu Nasi Klienci będą mogli cieszyć się przyjemnością popijania swoich ulubionych napojów przez słomki, jednocześnie nie dokładając cegiełki do grubego pancerza plastiku, jakim dusimy naszą planetę. W ten sposób powstały ekologiczne słomki do picia, które łączą w sobie:

  • pełną biodegradowalność,
  • elegancki wygląd,
  • przyjemność użytkowania,
  • uniwersalny design.

Eko słomki doskonale wpisują się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Produkujemy je z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu gwarantują przyjemność doznań, jednocześnie zapewniają odpowiednią trwałość. Sięgając po ekologiczne słomki nie musimy się obawiać tego, że słomka rozwarstwi się w trackie, kiedy będziemy się delektować swoim ulubionym napojem, przeciwnie. Nasze Eko Słomki zachowują oryginalny kształt oraz funkcjonalność jeszcze na długi czas po tym, jak szklanka zostanie opróżniona.

Czy ekologiczne słomki są drogie?

Ekologiczne słomki do picia w standardowej kolorystyce są o wiele tańsze niż może się nam wydawać. W tym przypadku ekologiczne nie znaczy więc drogie, co dla wielu przedsiębiorców ma kluczowe znaczenie. Rezygnując z tradycyjnych rurek do picia z plastiku na rzecz słomek ekologicznych z linii ECO LINE® praktycznie tego nie odczujemy. Nieodczuwalna jest również różnica w zakresie dostępności produktu. Dysponujemy nowoczesnym i w pełni wyposażonym parkiem maszynowym, co pozwala nam na terminową realizację zamówień przy zachowaniu najwyższej jakości wyrobu gotowego.

Klientów zainteresowanych rozpoczęciem współpracy zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości dotyczące wprowadzenia ekologicznych słomek do napojów w Państwa biznesie.